• Kategorie
  • Szukaj
  • Shafty

Artykuły prezentowane w tej kategorii należą do najszybciej zużywających się elementów rzutki, a jednocześnie mają ogromny wpływ na osiągane przez Ciebie rezultaty podczas meczu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak zróżnicowane są potrzeby naszych Klientów, dlatego przygotowaliśmy shafty do lotek, które spełnią oczekiwania zarówno profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, jak i osób rzucających amatorsko bądź dopiero rozpoczynających swoją przygodę z dartem. Ze względu na szeroką gamę długości, materiałów i wariantów kolorystycznych, możesz precyzyjnie dobrać produkt do swoich indywidualnych preferencji.

Jeżeli nie wiesz jeszcze, jakie shafty do darta będą dla Ciebie optymalne i potrzebujesz profesjonalnej porady przy składaniu zamówienia, ekipa Baltic Darts zawsze jest do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz maila, a z przyjemnością Ci doradzimy.

Nylonowe, aluminiowe i karbonowe shafty do lotek od renomowanych producentów

W ofercie znajdują się rozwiązania wszystkich wiodących marek produkujących akcesoria do darta, mowa tutaj o takich firmach, jak: Winmau, Bull’s, Target, Harrows czy Unicorn. Dostępne są shafty do lotek profesjonalnych wykonane z aluminium, nylonu oraz włókna węglowego, ale nie brakuje również produktów łączących w sobie właściwości więcej niż jednego materiału. Dużą popularnością wśród zawodników cieszą się modele z obrotową końcówką: używając ich w grze, zmniejszasz ryzyko odbicia się lotki od tarczy i zyskujesz możliwość ciaśniejszego grupowania rzutek podczas meczu darta.

Zapoznaj się z pełnym asortymentem i zamów najwyższej jakości shafty do lotek. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę w ciągu zaledwie 1 dnia roboczego!