• Mission Torus 270 Dartboard Lighting - Bright White Light

Wybierz kolor
Kolor Czarny
Możliwość dostarczenia do paczkomatu Nie
Brak towaru
359.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Inpost Kurier Pobranie 0
Odbiór osobisty płatność na miejscu kartą lub gotówką 0
Inpost Kurier 0
Odbiór osobisty 0
Zostaw telefon

Torus 270 to prosty sposób na oświetlenie tarczy do darta, bez cieni, aby poprawić widoczność tarczy.

System oświetlenia można szybko przymocować do dowolnej tarczy, a unikalny kształt 270 stopni zapewnia łatwy dostęp do rzutki podczas gry, co jest idealne dla młodych graczy.

Lekka rama jest wyposażona w jasne, białe diody LED, które oświetlają całą tarczę, nie rzucając cienia i nie oślepiając graczy. Niezależnie od istniejącego oświetlenia w pomieszczeniu, oświetlenie Torus 270 tworzy ciągłe światło nad tarczą. W tej unikalnej konstrukcji wewnętrzna krawędź szyny oświetleniowej jest odchylona o 25 stopni na zewnątrz, aby zapewnić jeszcze więcej światła docierającego do tablicy.

Po zainstalowaniu oświetlenie Torus 270 nie przesunie się, jeśli zostanie uderzone. Proste mocowanie mocno przylega do tarczy, co oznacza, że można używać oświetlenia Torus 270 z dowolną tarczą z włosia, z tarczą i obudową, a nawet w szafce na tarcze. Instalacja jest bardzo prosta; użyj dołączonego klucza imbusowego, aby przymocować nogi do ramy światła, a następnie bez wysiłku przypnij światło do tarczy. Proste! Mission Torus 270 Dartboard Lighting - jasne, białe światło

  • Dopracowany produkt łatwy w montażu. Oświetla całą tarczę bez cieni. Polecam
    Michał (2024-03-08)
    Jakość
    Funkcjonalność
    Cena
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia